Hakkımızda

Markamız ve politikalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki metni inceleyebilirsiniz.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Azim Group Holding, 1996 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan İLHAN tarafından kurulmuştur. 2000-2004 yılları arasında gerek yurt içi gerek yurt dışı pazarında toplumun ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına gerekli çalışmalar yapılarak markalaşma için alt yapı oluşturulmuştur.

Azim Group Holding, kaliteli ve yenilikçi üretim yöntemleriyle sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Azim Un ve Akhan Un ile kendi ülkesindeki ve tüm dünyadaki müşterileri için Avrupa standartlarında üretim yapan Azim Group Holding, gıda sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

2004 yılında 150 ton kapasiteli un üretim tesisi kurarak markalaşma ve kaliteli buğday unu üretimi doğrultusunda yola çıkan Azim Group Holding, 2009 yılına kadar üretim kapasitesini 500 tona çıkartmıştır. Markalaşma ve kaliteli buğday ununun ne denli önemli olduğunu gösteren Azim Group Holding, kısa zamanda Türkiye İhracat sıralamasında ilk 500’e girmiştir.

Kuruluş aşamasından itibaren devam eden bu yükseliş sayesinde Azim Group Holding’in 2011 yılında Türkiye İhracat sıralamasında 374. sıraya gelmesi, Sayın Orhan İLHAN’ın pazar arayışının meyvelerini aldığını göstermektedir. 2012 yılında üretim kapasitesini 1000 tona yükselten Azim Group Holding, hem yurt içi hem yurt dışındaki markaları ile en çok tercih edilenler arasında yer almıştır.

Teknolojinin ne kadar önemli olduğunu ve ihtiyaçtan çok sorumluluk haline geldiğini gören Azim Group Holding; 2014 yılından beri üretim kapasitesini 1.250 tona yükseltmiş olarak üretim tesislerindeki donanımı son teknolojiye göre yenilemektedir. Azim Group Holding; 2016 yılından itibaren çalışma sürecini, hammaddenin işlenmek üzere üretime girişinden un paketleme aşamasına kadar her aşamada teknolojik ve hammaddeye temas gerektirmeyen tam-otomasyon sistemle yürütmektedir.

Azim Group Holding donanımlı ve tecrübeli uzman gıda mühendisi ekipleri ile altı yüz kişiyi aşkın bir kadroya sahiptir. Azim Group Holding, modern ve teknolojik sistemlerle donatılmış ve Kalite Yönetim Belgesine ve Helal Hizmet Sertifikasına sahip olan tesislerinde üretim yapmakta ve tam-otomasyon ile el değmeden üretim sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak kaliteli hizmet anlayışının devamlılığını sağlayan Azim Group Holding; bünyesindeki Türkiye’de en önemli un üretim tesisleri olan Azim Un ve Akhan Un ile ihracatta her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Sektörünün önde gelen firmalarından olarak liderliğe aday olan Azim Group Holding günlük 1.250 ton buğday kırımı kapasitesiyle müşterilerine global çapta hizmet vermektedir.

Azim Group Holding, “Başarı ‘Azim’le Gelir” sloganıyla çıktığı yolda hız kesmeden ilerlemektedir. 2020 yılında endüstriyel ürünler piyasasındaki pazar hakimiyetini paket ürünlerde sağlamak isteyen Azim Group Holding, yenilenen yüzü ve ürün çeşitliliği ile hem yurt içi hem yurt dışı pazarında müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir.

eco-factory.png

5

Üretim tesisi ve ofis

professional.png

850

Personel

wheat-sack.png

1250

Günlük kırım kapasitesi (ton)

turkey.png

81

Ulaşılan il sayısı

Geçmişten günümüze Hikayemiz

1997

Azim'le Başlanan Yolculuk

Şirketimizin temelleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan İlhan tarafından bu tarihte cesaret ve kararlılıkla atıldı

2002

İlk Üretim Tesisimiz

İlk üretim tesisimiz şirket prensiplerimiz doğrultusunda Mardin'de temelleri atılarak yükseldi

2008

Adana Üretim Tesisimiz

2008 yılında Adana Ceyhan yolu üzerinde 3. üretim tesisimiz kurularak üretime başlandı

2018

Endüstri 4.0

Tarihler 2018'i gösterdiğinde tesislerimizin tamamında yüksek teknoloji entegre edilerek tam otomasyon sistemine geçiş yapıldı

ÖNE ÇIKANLAR

Bu kısımdaki başlık ve paragraflara göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

cropped-image-of-man-examining-harvest-at-cereal-f-2022-02-02-03-59-39-utc-min-1.webp
HAKKIMIZDA
image00001-scaled.jpeg
VİZYONUMUZ
chef-or-baker-cooking-dough-at-bakery-2021-08-26-22-49-25-utc-min-2-scaled.webp
MİSYONUMUZ
4435063.jpg
KALİTE BELGELERİMİZ
close-up-view-of-test-tubes-with-reagents-and-whea-2021-09-03-11-17-40-utc-scaled.jpg
GIDA GÜVENLİK POLİTİKAMIZ
top-view-of-a-combine-harvester-harvesting-wheat-f-2021-12-15-23-41-05-utc-min-1-1.webp
İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

Fikirleriniz bizler için çok değerli.